fb inst be
Referencje Solid Security agencja marketingowa social media Hesna

Solid Security

„Jest to sprawdzona firma, która nie ogranicza współpracy do zakresu umowy, ale wykazuje się inicjatywą i zawsze kieruje się dobrem klienta.”

Arkadiusz Reszke - Prezes Zarządu

Zobacz referencję
Klient PHI Nieruchomości agencja marketingowa social media Hesna

PHI Nieruchomości

“Współpracując z Hesną mamy pewność, że nasze cele zostaną zrealizowane, sugestie wzięte pod uwagę i otrzymamy całościowe rozwiązania, które spełnią nasze oczekiwania. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Hesnę jako godnego partnera w tworzeniu i realizacji działań marketingowych.”

Jakub Suchanek - Prezes zarządu

Zobacz stronę internetową Zobacz referencję
Klient Autoglym agencja marketingowa social media Hesna

Autoglym Polska

„Wprowadzenie na nowy rynek marki kosmetyków samochodowych z długoletnią tradycją jest sporym wyzwaniem. Wiedzieliśmy, że bez obsługi profesjonalistów nie będzie to proste zadanie. Zaoferowane przez Hesnę kompleksowe działania marketingowe i komunikacyjne sprawiają, że proces ten przebiega niezwykle sprawnie i efektywnie. Kanały komunikacji są doskonale dobrane i spójnie prowadzone, co już przekłada się na budowanie szerokiego grona potencjalnych i stałych klientów. Współpraca z Hesną jest czystą przyjemnością, bo wiemy, że zadbają o każdy szczegół. Z pełnym przekonaniem możemy ją polecić.”

Autoglym Polska

Klient Austor agencja marketingowa social media Hesna

Austor

„Z Hesną współpracujemy od dawna. Dzięki przemyślanym działaniom agencji zamiast szerokich kampanii, nasz brand kieruje precyzyjny przekaz do nisz wielu nisz motoryzacyjnych i motorsportowych. Doceniamy także wkład w wizerunek kanałów sprzedażowych oraz prezencji salonów Austor. Z czystym sumieniem polecamy usługi HESNA IMS, a do tej pory mieliśmy okazję skorzystać z nich w zakresie przygotowania strategii marketingowej, kreacji graficznych, prowadzenia TikTok, wideofilmowania i Youtube, Instagram, Facebook, ekspozycje targowe, czy kreacja naszej strony www. Jeśli poszukują Państwo rzetelnej, terminowej i sprawdzonej agencji marketingu, polecamy HESNA.”

Austor

Klient Luxsport agencja marketingowa social media Hesna

Fundacja Luxsport

„Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z agencją Hesna pozwalają stwierdzić, że jest to firma godna polecenia. Jesteśmy fundacją, której misją jest odbudowa polskiego przedwojennego samochodu zrodzonego z pasji do motoryzacji i inżynierii, PZInż 403 Luxsport. Niezwykle się cieszymy, że znaleźliśmy agencję, która potrafi przekazać przyświecające nam wartości i doradzić oraz zapewnić najbardziej efektywne rozwiązania w zakresie brandingu oraz prac graficznych.”

Fundacja Luxsport

Grafika Rails Girls Poznan

Rails Girls Poznań

“Their partnership has been  one of the major organizational factors, helping Rails Girls Poznań Events”

Joanna Ignaczak, Monika Filipkowska, Marta Wojciechowicz - Co-organizers

Zobacz referencję
Referencje Davpol Hesna agencja marketingowa social media

DAVPOL

„Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania pracowników firmy HESNA […]”

Dawid Jędrasiak - Właściciel

Zobacz referencję