fb inst be

Mateusz

Creative Manager

Robi internety, social media i nie tylko. Może być w kilku miejscach naraz i wciąż fokusować się na wszystkich kejsach, dając z siebie 110%. Jak to mówią o PM-ach – myśli, że dziewięć kobiet urodzi dziecko w jeden miesiąc. Legenda głosi, że ktoś kiedyś widział go bez tabliczki czekolady. Lubi podróżować i wciągać seriale garściami! W przeciwieństwie do Jona – he knows everything.

Dominika

Sr. Marketing Specialist

Wytrawna obserwatorka wszystkich i wszystkiego. Zawsze najpierw pyta, słucha i analizuje. Co kocha w marketingu? Różnorodność, dynamikę i niekonwencjonalność. Zmiana jest jedyną stałą w życiu: kto się nie rozwija, ten się cofa! W wolnym czasie na pierwszym miejscu stawia aktywność: bieganie, siłownia, boks, krav maga. A później książki, najlepiej motywacyjne. Trzeba próbować nowych rzeczy, żeby odkryć, kim się jest, i dokąd się zmierza.

Mati

SEO & SEM Specialist

Koordynuje w HESNA wszystkie sprawy SEM i SEO, czyli dba o to, by nasi klienci byli jak najwyżej w “Googlach”. Jak na pozycjonera przystało, jest umysłem bardzo analitycznym i zawsze można go zastać w pełnym skupieniu. Jednym zdaniem: możesz na niego liczyć!

Polly

Senior Graphic Artist

To ona stoi za pięknymi stronami www, CI i chwytającymi oczy i duszę  grafikami. W pracy przywiązuje uwagę do najdrobniejszych szczegółów, a jej prace zdobywają nagrody w konkursach na całym świecie. Polly to również fanka amerykańskich klasyków i aktualnie zbiera na wymarzonego Mustanga 🙂

Radek

Back-office

Żeby inni mogli przeć do przodu, ktoś musi zabezpieczać tyły 🙂 Radek kontroluje, aby zaplecze biurowe i organizacyjne HESNY działało jak należy. Co my byśmy bez Radka zrobili?

Jagoda

Senior Social Media Specialist

Multizadaniowa i multizdolna! Budowanie społeczności wokół siebie wychodzi jej równie dobrze w realu co na Facebooku ✌️ Prywatnie ma małe bombelki, którymi chwali się przy każdej okazji – i bez okazji również.

Weronika

Jr. Social Media Specialist

Wchodząc pierwszy raz do biura miała włosy w naszych firmowych barwach. Przypadek? Nie sądzimy! Jej zaangażowanie widać i czuć na każdym kroku.

Weronika stoi na straży poprawności językowej, a jej największym wrogiem jest dywiz użyty zamiast półpauzy. To nie tylko jej praca – to jej misja! Na co dzień żongluje słowami tworząc posty, artykuły, newslettery i wiele, wiele więcej. Chodzą plotki, że po godzinach spisuje ze swoimi dwoma kotami plan podbicia świata.

Po pracy z zamiłowaniem i zapalczywością hoduje krowy w grze komputerowej i buja się przy tym do hitów Beyoncé. Niezłe combo, c’nie?

Zuza

Jr. Social Media Specialist

Zuza jak Zuza – cicha woda brzegi rwie. Rozdawca najlepszych przytulasów i mistrzyni znajdowania nowych tematów tam, gdzie wszyscy myśleli, że rzeka się już dawno wyczerpała. W wolnych chwilach od trzaskania postów o akupunkturze i najlepszych poznańskich inwestycjach trenuje tajemną sztukę mejkapu. W marketingu znalazła się, bo łączy wszystko, co lubi: od grafiki i pisania po elementy psychologii.

Zosia

Trainee

Ekspert od rozpakowywania pudełek i urodzona pracoholiczka. Pilnie dba o nawodnienie wszystkich członków zespołu, dostarczając im najlepszej kawy na ulicy Zeylanda. Jednocześnie dba o dobrą reputację klientów w sieci. Lubi żartować, że jest basic bitch, ale jeśli ona w swojej skórzanej kurtce jest basic bitch, to kim jesteśmy my?