fb inst be

Mateusz

Creative Manager

Robi Internety, Social Media i nie tylko… może być w kilku miejscach naraz i wciąż fokusować się na wszystkich kejsach, dając z siebie 110%. Jak to mówią o PM’ach – myśli, że dziewięć kobiet może urodzić dziecko w jeden miesiąc. Legenda głosi, że ktoś kiedyś widział go bez tabliczki czekolady… podobno. Lubi podróżować i wciągać seriale paczkami! W przeciwieństwie do Jona – he knows everything.

Dominika

Marketing Specialist

Wytrawna obserwatorka wszystkich i wszystkiego. Zawsze najpierw pyta, słucha i analizuje. Co kocha w marketingu? Różnorodność, dynamikę i niekonwencjonalność. Zmiana jest jedyną stałą w życiu, kto się nie rozwija, ten się cofa! W wolnym czasie na pierwszym miejscu stawia aktywność: bieganie, siłownia, boks, krav maga. A później książki, najlepiej motywacyjne. Trzeba próbować nowych rzeczy, żeby odkryć kim się jest i dokąd się zmierza.

Mati

SEO & SEM Specialist

koordynuje w HESNA wszystkie sprawy SEM i SEO, czyli dba o to by nasi klienci byli jak najwyżej w “Googlach”. Jak na pozycjonera przystało jest umysłem bardzo analitycznym i zawsze można go zastać w pełnym skupieniu. Jednym zdaniem: zawsze możesz na niego liczyć!

Polly

Senior Graphic Artist

To ona stoi za pięknymi www, CI i chwytającymi oczy i duszę  grafikami? W pracy przywiązuje uwagę do najdrobniejszych szczegółów, a jej prace zdobywają nagrody w konkursach na całym świecie. Polly to również fanka amerykańskich klasyków i aktualnie zbiera na wymarzonego Mustanga.  🙂

Radek

Back-office

Żeby inni mogli przeć do przodu, ktoś musi zabezpieczać tyły. 🙂  Radek kontroluje, aby zaplecze biurowe i organizacyjne Hesny działało jak należy. Co my byśmy bez Radka zrobili?

Wiktoria

Trainee

Social media nie mają przed nią tajemnic,a na Instagramie i Facebooku czuje się jak ryba w wodzie. Jest dociekliwa, cały czas poszerza swoją wiedzę i szuka nowych możliwości rozwoju. Prywatnie interesuje się wszystkim, co z branżą beauty związane, a siłownia to jej drugi dom.

Sylwia

Senior Social Media Specialist

Sylwia poza obowiązkami Community Managera jest jest utalentowaną make-up artist, a do
tego geekiem i fanem wszystkiego co geekowskie, czyli gier komputerowych, sci-fi, fantasy i co
tylko przychodzi Wam do głowy. W pracy w mediach społecznościowych Sylwia jest kreatywna,
a przy tym dba o każdy szczegół – idealne połączenie.

Jagoda

Senior Social Media Specialist

Multizadaniowa i multizdolna! Budowanie społeczności wokół siebie wychodzi jej równie dobrze w realu co na Facebooku ✌️ Prywatnie ma małego bombelka, którym chwali się przy każdej okazji i bez okazji również.