tw g+ fb in inst be snapchat

Mateusz

Creative Manager

Robi Internety, Social Media i nie tylko… może być w kilku miejscach naraz i wciąż fokusować się na wszystkich kejsach, dając z siebie 110%. Jak to mówią o PM’ach – myśli, że dziewięć kobiet może urodzić dziecko w jeden miesiąc. Legenda głosi, że ktoś kiedyś widział go bez tabliczki czekolady… podobno. Lubi podróżować i wciągać seriale paczkami! W przeciwieństwie do Jona – he knows everything.

Michał

IT Development Manager

Jak na szefa programistów przystało, to typowy informatyk – nosi koszule w kratę i śmieje się z dowcipu o tym, że łatwiej prosić o pokój na świecie niż o niezacinanie się Windowsa. Michał czuje zew dopiero jak siedzi przed komputerem, reszta to zawracanie głowy. Nigdy się do tego nie przyzna, ale lubi zarywać nocki nad klawiaturą i potem narzekać na swoje niewyspanie. #pracoholik!

Aga

Senior Social Media Specialist

To multizadaniowa Social Media Ninja, która nadzoruje sprawy redakcyjne, reklamowe i wizerunkowe. Agnieszka widziała już wszystkie video z kotkami i przejrzała wszystkie hasztagi #GameofThrones. Z mediów społecznościowych Agi nie zagniesz.

Karolina

Community Manager

Artystka, estetka, kobieta renesansu i wielbicielka kotów. Karolina śpiewa, pisze, fotografuje, maluje i projektuje! Przynajmniej tyle talentów zdążyła zaprezentować. Na szczęście dla nas ma również kota na punkcie social media, a praca Community Managera pozwala na ujście jej kreatywności.

Maciek

Web developer

To kolejna zdolna bestia w naszej ekipie. Jego zadaniem jest programowanie stron www, sklepów i aplikacji. W wolnym czasie Maciek testuje i recenzuje gry komputerowe, typowy no-life.

Mati

SEO & SEM Specialist

koordynuje w HESNA wszystkie sprawy SEM i SEO, czyli dba o to by nasi klienci byli jak najwyżej w “Googlach”. Jak na pozycjonera przystało jest umysłem bardzo analitycznym i zawsze można go zastać w pełnym skupieniu. Jednym zdaniem: zawsze możesz na niego liczyć!

Vasyl

Web designer

Zwany również Bazylem jest naszym mistrzem Web Designu, za którym stoją lata doświadczeń przy dużych projektach. Vasyl dopiero uczy się języka polskiego, więc póki co mamy z nim więcej śmiechu niż merytorycznej rozmowy, ale jego projekty mówią same za siebie – jest PRO!

Radek

Back-office

Żeby inni mogli przeć do przodu, ktoś musi zabezpieczać tyły. 🙂  Radek kontroluje, aby zaplecze biurowe i organizacyjne Hesny działało jak należy. Co my byśmy bez Radka zrobili?