tw g+ fb in inst be snapchat

Mateusz

Creative Manager

Robi Internety, Social Media i nie tylko… może być w kilku miejscach naraz i wciąż fokusować się na wszystkich kejsach, dając z siebie 110%. Jak to mówią o PM’ach – myśli, że dziewięć kobiet może urodzić dziecko w jeden miesiąc. Legenda głosi, że ktoś kiedyś widział go bez tabliczki czekolady… podobno. Lubi podróżować i wciągać seriale paczkami! W przeciwieństwie do Jona – he knows everything.

Aga

Senior Social Media Specialist

To multizadaniowa Social Media Ninja, która nadzoruje sprawy redakcyjne, reklamowe i wizerunkowe. Agnieszka widziała już wszystkie video z kotkami i przejrzała wszystkie hasztagi #GameofThrones. Z mediów społecznościowych Agi nie zagniesz.

Mati

SEO & SEM Specialist

koordynuje w HESNA wszystkie sprawy SEM i SEO, czyli dba o to by nasi klienci byli jak najwyżej w “Googlach”. Jak na pozycjonera przystało jest umysłem bardzo analitycznym i zawsze można go zastać w pełnym skupieniu. Jednym zdaniem: zawsze możesz na niego liczyć!

Adam

Web designer

Adaś jest naszym mistrzem Web Designu, za którym stoją lata doświadczeń przy dużych projektach. Jego prace to jakość sama w sobie!

Radek

Back-office

Żeby inni mogli przeć do przodu, ktoś musi zabezpieczać tyły. 🙂  Radek kontroluje, aby zaplecze biurowe i organizacyjne Hesny działało jak należy. Co my byśmy bez Radka zrobili?