fb inst be

Mateusz

Creative Manager

Robi Internety, Social Media i nie tylko… może być w kilku miejscach naraz i wciąż fokusować się na wszystkich kejsach, dając z siebie 110%. Jak to mówią o PM’ach – myśli, że dziewięć kobiet może urodzić dziecko w jeden miesiąc. Legenda głosi, że ktoś kiedyś widział go bez tabliczki czekolady… podobno. Lubi podróżować i wciągać seriale paczkami! W przeciwieństwie do Jona – he knows everything.

Sylwia

Senior Social Media Specialist

Sylwia poza obowiązkami Community Managera jest jest utalentowaną make-up artist, a do tego geekiem i fanem wszystkie co geekowskie, czyli gry komputerowe, sci-fi, fantasy i co tylko przychodzi Wam do głowy. W pracy w mediach społecznościowych Sylwia jest kreatywna, a przy tym dba o każdy szczegół – idealne połączenie.

Mati

SEO & SEM Specialist

koordynuje w HESNA wszystkie sprawy SEM i SEO, czyli dba o to by nasi klienci byli jak najwyżej w “Googlach”. Jak na pozycjonera przystało jest umysłem bardzo analitycznym i zawsze można go zastać w pełnym skupieniu. Jednym zdaniem: zawsze możesz na niego liczyć!

Adam

Web designer

Adaś jest naszym mistrzem Web Designu, za którym stoją lata doświadczeń przy dużych projektach. Jego prace to jakość sama w sobie!

Radek

Back-office

Żeby inni mogli przeć do przodu, ktoś musi zabezpieczać tyły. 🙂  Radek kontroluje, aby zaplecze biurowe i organizacyjne Hesny działało jak należy. Co my byśmy bez Radka zrobili?

Karo

Junior Social Media Specialist

Czego się Karo nie dotknie zaraz ma setki lajków na Instagramie, a angażujące pytania i call-to-action stawia nawet przy zwykłej rozmowie – ma to w genach 🙂 Karo nie daje nam zapomnieć, że prywatnie jest fanką komedii romantycznych i sushi. 🍣😊

Kamil

New Business

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kamil szybko poznał branżę i potrafi swoją pasją zarażać nowych Klientów – skutecznie! Po godzinach, a praktycznie całym życiem Kamila jest motoryzacja, motorsport i wszystko co chociaż trochę pachnie spalinami. Jeśli umówicie spotkanie z Kamilem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że na Wasz parking wjedzie bokiem. 😉

Jagoda

Senior Social Media Specialist

Multizadaniowa i multizdolna! Budowanie społeczności wokół siebie wychodzi jej równie dobrze w realu co na Facebooku ✌️ Prywatnie ma małego bombelka, którym chwali się przy każdej okazji i bez okazji również.