fb inst be

Mateusz

Creative Manager

Robi internety, social media i nie tylko. Może być w kilku miejscach naraz i wciąż fokusować się na wszystkich kejsach, dając z siebie 110%. Jak to mówią o PM-ach – myśli, że dziewięć kobiet urodzi dziecko w jeden miesiąc. Legenda głosi, że ktoś kiedyś widział go bez tabliczki czekolady. Lubi podróżować i wciągać seriale garściami! W przeciwieństwie do Jona – he knows everything.

Dominika

Sr. Marketing Specialist

Wytrawna obserwatorka wszystkich i wszystkiego. Zawsze najpierw pyta, słucha i analizuje. Co kocha w marketingu? Różnorodność, dynamikę i niekonwencjonalność. Zmiana jest jedyną stałą w życiu: kto się nie rozwija, ten się cofa! W wolnym czasie na pierwszym miejscu stawia aktywność: bieganie, siłownia, boks, krav maga. A później książki, najlepiej motywacyjne. Trzeba próbować nowych rzeczy, żeby odkryć, kim się jest, i dokąd się zmierza.

Mati

SEO & SEM Specialist

Koordynuje w HESNA wszystkie sprawy SEM i SEO, czyli dba o to, by nasi klienci byli jak najwyżej w “Googlach”. Jak na pozycjonera przystało, jest umysłem bardzo analitycznym i zawsze można go zastać w pełnym skupieniu. Jednym zdaniem: możesz na niego liczyć!

Polly

Senior Graphic Artist

To ona stoi za pięknymi stronami www, CI i chwytającymi oczy i duszę  grafikami. W pracy przywiązuje uwagę do najdrobniejszych szczegółów, a jej prace zdobywają nagrody w konkursach na całym świecie. Polly to również fanka amerykańskich klasyków i aktualnie zbiera na wymarzonego Mustanga 🙂

Radek

Back-office

Żeby inni mogli przeć do przodu, ktoś musi zabezpieczać tyły 🙂 Radek kontroluje, aby zaplecze biurowe i organizacyjne HESNY działało jak należy. Co my byśmy bez Radka zrobili?

Wiktoria

Trainee

Social media nie mają przed nią tajemnic, a na Instagramie i Facebooku czuje się jak ryba w wodzie. Jest dociekliwa, cały czas poszerza swoją wiedzę i szuka nowych możliwości rozwoju. Prywatnie interesuje się wszystkim, co z branżą beauty związane, a siłownia to jej drugi dom.

Jagoda

Senior Social Media Specialist

Multizadaniowa i multizdolna! Budowanie społeczności wokół siebie wychodzi jej równie dobrze w realu co na Facebooku ✌️ Prywatnie ma małe bombelki, którymi chwali się przy każdej okazji – i bez okazji również.