tw g+ fb in inst be snapchat

Mateusz

Creative Manager

Robi Internety, Social Media i nie tylko… może być w kilku miejscach naraz i wciąż fokusować się na wszystkich kejsach, dając z siebie 110%. Jak to mówią o PM’ach – myśli, że dziewięć kobiet może urodzić dziecko w jeden miesiąc. Legenda głosi, że ktoś kiedyś widział go bez tabliczki czekolady… podobno. Lubi podróżować i wciągać seriale paczkami! W przeciwieństwie do Jona – he knows everything.

Sylwia

Community Manager

Sylwia poza obowiązkami Community Managera jest jest utalentowaną make-up artist, a do tego geekiem i fanem wszystkie co geekowskie, czyli gry komputerowe, sci-fi, fantasy i co tylko przychodzi Wam do głowy. W pracy w mediach społecznościowych Sylwia jest kreatywna, a przy tym dba o każdy szczegół – idealne połączenie.

Mati

SEO & SEM Specialist

koordynuje w HESNA wszystkie sprawy SEM i SEO, czyli dba o to by nasi klienci byli jak najwyżej w “Googlach”. Jak na pozycjonera przystało jest umysłem bardzo analitycznym i zawsze można go zastać w pełnym skupieniu. Jednym zdaniem: zawsze możesz na niego liczyć!

Adam

Web designer

Adaś jest naszym mistrzem Web Designu, za którym stoją lata doświadczeń przy dużych projektach. Jego prace to jakość sama w sobie!

Radek

Back-office

Żeby inni mogli przeć do przodu, ktoś musi zabezpieczać tyły. 🙂  Radek kontroluje, aby zaplecze biurowe i organizacyjne Hesny działało jak należy. Co my byśmy bez Radka zrobili?

Roksana

Junior Community Manager

Roksana jest u nas juniorem i wszystko co najlepsze jeszcze przed nią! Na ten moment rozwija swoje kompetencje na FB oraz IG. Prywatnie Roksana zajmuje się modelingiem.

Kamil

New Business

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kamil szybko poznał branżę i potrafi swoją pasją zarażać nowych Klientów – skutecznie! Po godzinach, a praktycznie całym życiem Kamila jest motoryzacja, motorsport i wszystko co chociaż trochę pachnie spalinami. Jeśli umówicie spotkanie z Kamilem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że na Wasz parking wjedzie bokiem. 😉