fb inst be

O Hesna

Kim jesteśmy?

HESNA IMS to agencja interaktywna i social media zajmująca się kompleksową obsługą klienta w Internecie. Szeroki zakres usług, profesjonalna kadra oraz duże zaangażowanie pozwoliły nam zdobyć zaufanie znanych firm w wielu branżach i stać się rozpoznawalną agencją na rynku lokalnym i krajowym. Na rynku krajowym działamy nieprzerwanie od roku 2012, a od 2014 obsługujemy również podmioty zagraniczne. Świadczymy usługi w różnych językach posiadając międzynarodowy zespół w dziale mediów społecznościowych oraz przy współpracy z zagranicznymi agencjami interaktywnymi. A prywatnie zespół HESNA to mieszanka charakterów, zainteresowań, pokoleń, ale z jednym mianownikiem, pasją do marketingu. Poznaj nas lepiej w zakładce Nasz zespół!

 

Co nas wyróżnia?

Do naszych mocnych stron należą przede wszystkim profesjonalizm, terminowość oraz elastyczność na szybko zachodzące zmiany technologiczne. Klienci doceniają nas przede wszystkim za wysoką skuteczność naszych kampanii, profesjonalne zarządzanie wizerunkiem w Internecie i social media oraz nietuzinkowy, nowoczesny design naszych stron.

 

Z kim współpracujemy?

Zaufanie to podstawa w biznesie. Dlatego z dumą prezentujemy klientów, z którymi budujemy długotrwałe relacje. Zajrzyj do działów Realizacje oraz Rekomendacje!