tw g+ fb in inst be snapchat

Jr Marketing Specialist (Chludowo)

Praca w drugim oddziale, Chludowo, gmina Suchy Las.

Do obsługi naszych klientów z branży motoryzacyjnej poszukujemy młodszego specjalisty ds. marketingu. Praca odbywać się będzie w nowym oddziale firmy w Chludowie w gminie Suchy Las.

Obowiązki:

– bieżąca obsługa social media (instagram, FB)

– aktualizacja i rozwój stron www Klientów

– przyjmowanie i delegowanie zleceń grafika/print

– planowanie i udział w wydarzeniach w sezonie eventowym

Oczekiwania:

– doświadczenie w prowadzeniu social media

– zmysł estetyczny – prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– w związku z prężnym rozwojem Klientów i agencji, jasne ścieżki rozwoju i rosnące zarobki

– miejsce pracy, które jest marzeniem każdego miłośnika motoryzacji

– cykliczne szkolenia

– pracę w młodym i energicznym zespole

Znajomość podstaw fotografii i motoryzacji będą dodatkowym atutem

Prosimy o załączanie CV do zgłoszeń rekrutacyjnych i przesyłanie na adres biuro@hesna.pl

Powodzenia!

Staż w dziale Social Media

Jeśli marzy Ci się kariera w social media i chcesz zobaczyć jak robimy to w agencji SoMe – aplikuj!

Wymagania:

— ogólna znajomość portali Facebook, Instagram od strony redakcyjnej,

— lekkie pióro i znajomość zasad pisowni języka polskiego,

— chęć do nauki i doskonalenia,

Mile widziane (nieobowiązkowe):

— podstawowe umiejętności obróbki graficznej (wykadruj, wyostrz, dodaj nagłówek – voila : )

Staż odbywa się w naszym biurze w Poznaniu. Wyślij CV oraz parę zdań o sobie na adres rekrutacja.poznan@hesna.pl; w tytule wpisz „Staż w dziale Social Media”.

Powodzenia!