Dziś obchodzimy 4 urodziny!

Lut 10, 2016

Dokładnie cztery lata temu, 10.02.2012 roku podpisaliśmy pierwszą umowę jako HESNA IMS. Byliśmy wtedy dwuosobową agencją social i o wprowadzeniu nowych usług myśleliśmy dopiero po pewnym, bliżej nieokreślonym czasie. Ku naszemu zaskoczeniu klienci sami prosili nas o wykonanie strony, SEM i SEO – tylko u nas! I tak to wszystko się zaczęło.
Obecny skład Heśniaków to 11 osób, a raczej 11 specjalistów. Co najbardziej zmieniło się przez te 4 lata to duża orientacja na specjalizację i poszerzanie naszych możliwości. Nawet na pierwszy rzut oka zmieniło się dosłownie wszystko. Od nowego logo, za którym idzie przemyślane znaczenie i historia, po nową siedzibę i renomowanych klientów.
Nadchodzący, piąty rok działalności to ambitne, ale i konkretne plany. Już teraz rekrutujemy na kilka stanowisk, wprowadzamy program stażowy i co za tym idzie, reorganizacja przestrzeni biurowej. Na horyzoncie są też nasze 3 kompletnie nowe usługi: rozwiązania hostingowe na poziomie premium, zdalne zarządzanie IT oraz nasz startup – aplikacja mobilna w branży medycznej.
Za ostatnie cztery lata ciężkiej pracy i budujących doświadczeń dziękujemy naszym klientom, partnerom biznesowym, a przede wszystkim byłym i obecnym pracownikom. To ludzie tworzą tę firmę. Nie portfolio, nie biuro, nie strona www, nie serwery, ale ludzie. I to właśnie Wam jak i nam życzymy niekończącego się pasma sukcesów i satysfakcji z ukończonych projektów.


Mateusz Chęclewski i Michał Modliński