tw g+ fb in inst be snapchat

Mateusz

Creative Manager

Robi Internety, Social Media i nie tylko… może być w kilku miejscach naraz i wciąż fokusować się na wszystkich kejsach, dając z siebie 110%. Jak to mówią o PM’ach – myśli, że dziewięć kobiet może urodzić dziecko w jeden miesiąc. Legenda głosi, że ktoś kiedyś widział go bez tabliczki czekolady… podobno. Lubi podróżować i wciągać seriale paczkami! W przeciwieństwie do Jona – he knows everything.

Michał

IT Development Manager

Jak na szefa programistów przystało, to typowy informatyk – nosi koszule w kratę i śmieje się z dowcipu o tym, że łatwiej prosić o pokój na świecie niż o niezacinanie się Windowsa. Michał czuje zew dopiero jak siedzi przed komputerem, reszta to zawracanie głowy. Nigdy się do tego nie przyzna, ale lubi zarywać nocki nad klawiaturą i potem narzekać na swoje niewyspanie. #pracoholik!

Aga

Senior Social Media Specialist

To multizadaniowa Social Media Ninja, która nadzoruje sprawy redakcyjne, reklamowe i wizerunkowe. Agnieszka widziała już wszystkie video z kotkami i przejrzała wszystkie hasztagi #GameofThrones. Z mediów społecznościowych Agi nie zagniesz.

Natalia

Community Manager

Social Media Ninja najwyższych lotów! Uzależniona od smartfona, wielka wielbicielka kilkusekundowych snapów. Przypina nie łatki, a piny na Pintereście! Kreatywność przelewa na… klawiaturę i wychodzi jej to świetnie. Natalia jest aktywna nie tylko w Social Media. Biega, tańczy, podróżuje! Prawdziwa #activegirl!

Maciek

Web developer

To kolejna zdolna bestia w naszej ekipie. Jego zadaniem jest programowanie stron www, sklepów i aplikacji. W wolnym czasie Maciek testuje i recenzuje gry komputerowe, typowy no-life.

Asia

Community Manager

to mistrzyni contentu, od chwytliwych nagłówków po kilkustronicowe artykuły, co czyni w HESNA wyśmienicie. Poza pracą Asia publikuje w czasopismach marketingowych, wciąga seriale całymi sezonami i dumnie dopinguje Kolejorza!

Mati

SEO & SEM Specialist

koordynuje w HESNA wszystkie sprawy SEM i SEO, czyli dba o to by nasi klienci byli jak najwyżej w „Googlach”. Jak na pozycjonera przystało jest umysłem bardzo analitycznym i zawsze można go zastać w pełnym skupieniu. Jednym zdaniem: zawsze możesz na niego liczyć!

Vasyl

Web designer

Zwany również Bazylem jest naszym mistrzem Web Designu, za którym stoją lata doświadczeń przy dużych projektach. Vasyl dopiero uczy się języka polskiego, więc póki co mamy z nim więcej śmiechu niż merytorycznej rozmowy, ale jego projekty mówią same za siebie – jest PRO!

Kornela

Accountancy&office assistant

Papierkowa robota? Kornela czuje się w tym idealnie! Doskonale wie co, jak, dlaczego i… za ile. W Hesna zajmuje się sprawami rozliczeniowymi. Po codziennej walce z cyferkami, Kornela wkracza na boisko i stacza kolejny bój. To siatkówce poświęca większość wolnego czasu. Z zainteresowań mniej mainstreamowych: audyt i system podatkowy. Ambitnie!