tw g+ fb in inst be snapchat

Community Manager

Wiesz co piszczy w Internetach, czym są tweety, snapy i jak tworzy się angażujący content? Interesują Cię trendy panujące w social media, jesteś kreatywny i nie boisz się nowych wyzwań? Czujesz się specjalistą w mediach społecznościowych? Dołącz do nas!

Wymagania:

— bardzo dobra znajomość komunikacji w portalach społecznościowych (głównie Facebook, Instagram, LinkedIn)

— minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu klientów w social media,

— lekkie pióro i bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego,

— bardzo dobra organizacja czasu pracy,

— podstawowe umiejętności obróbki graficznej mile widziane,

— znajomość języka niemieckiego również będzie dodatkowym atutem

Jeśli chcesz pracować stacjonarnie w naszym biurze w Poznaniu i jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, wyślij CV(z klauzulą o danych osobowych) oraz parę zdań o sobie na adres rekrutacja.poznan@hesna.pl; w tytule wpisz „Community Manager”.

Powodzenia!

Junior Community Manager

Jeśli marzy Ci się kariera w social media i chcesz zaznać życia agencyjnego – aplikuj!

Wymagania:

— ogólna znajomość portali Facebook, Instagram od strony administracyjnej

— lekkie pióro i znajomość zasad pisowni języka polskiego,

— chęć do nauki i doskonalenia,

Mile widziane (nieobowiązkowe):

— podstawowe umiejętności obróbki graficznej (wykadruj, wyostrz, dodaj nagłówek – voila : )

Wyślij CV(z klauzulą o danych osobowych) oraz parę zdań o sobie na adres rekrutacja.poznan@hesna.pl; w tytule  maila wpisz nazwę stanowiska. Praca jest tylko i wyłącznie stacjonarna w naszym biurze w Poznaniu.

Powodzenia!

Web Designer

Web Designerzy poszukiwani!

Obowiązki:
– projektowanie stron www, projektowanie CI
– okazyjne projektowanie materiałów reklamowych

Wymagania:
– doświadczenie w projektowaniu stron internetowych
– znajomość pakietu Adobe (praca głównie w Ps)
– umiejętność projektowania według gridu i pod mobile/rwd
– mile widziane kursy UI/UX

Oferujemy:
– pracę w pełnym wymiarze czasu w naszym biurze
– dooobrze wyposażone stanowisko pracy
– ciekawe i ambitne projekty
– świetną atmosferę pracy
– atrakcyjne zarobki

Prześlij nam swoje PORTFOLIO oraz  CV poprzez poniższy formularz lub na e-mail rekrutacja.poznan(at)hesna.pl

Powodzenia!

Junior Graphic Designer

Jeśli wiesz, że tworzysz świetne projekty, czujesz temat, a brakuje Ci tylko warsztatu i obycia w webdesignie to aplikuj! Na tym stanowisku będziesz tworzył strony www, branding oraz e-commerce, na których zdobędziesz niezbędne doświadczenie do realizacji wysokobudżetowych i złożonych projektów w HESNA.

Wymagania:

— znajomość pakietu Adobe (praca głównie w Ps i AI)

— ładne portfolio

reszty nauczysz się przy nas.

Wyślij CV(z klauzulą o danych osobowych) oraz swoje portfolio rekrutacja.poznan@hesna.pl , a w tytule  maila wpisz nazwę stanowiska.

Praca jest tylko i wyłącznie stacjonarna w naszym biurze w Poznaniu.

Web Developer

W związku z drastycznie rosnącą liczbą zleceń poszukujemy Web Developerów.

Nasze wymagania:
– Umiejętności tworzenia kodu HTML/CSS dla różnych przeglądarek internetowych
– Znajomości HTML5 i CSS3 oraz ich ograniczeń w stosunku do starszych przeglądarek
– Znajomość kodowania do WordPress
– Znajomości zagadnień związanych z RWD oraz optymalizacją stron pod urządzenia mobilne
– Umiejętność optymalizacji wielkości grafik
– Bardzo dobrej znajomości JS oraz biblioteki jQuery
– Znajomość PHP w stopniu pozwalającym na wdrażanie szablonów HTML/CSS
– Podstawowa znajomość zasad UI/UX
– Znajomość optymalizacji kodu pod SEO
– Staranność i dbałość o szczegóły
– Samodzielność i zaangazowanie w projekty

W zamian oferujemy:
– stanowisko pracy w naszym biurze na Jeżycach
– praca przy ciekawych projektach
– ścieżka rozwoju w firmie

Aby aplikować prześlij swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych oraz PORTFOLIO.

Powodzenia!